Auto UGM – 11

Kód: 70015
Akcia
Neohodnotené
Značka: UGEARS
€69,90 –7 %
Model Truck UGM 11 Ugears 8871
€69,90 –7 % €64,90
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2022

Balenie obsahuje 420 častí.
Veľkosť modelu: 340x140x130 mm

Odhadovaný čas montáže: 10-12 hodín

Úroveň: Pokročilá

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie.

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

Tento model možno rozšíriť na hasičské alebo cisternové vozidlo s prívesným vozíkom. Rozširujúcu sadu je možné zakúpiť zvlášť.

PDF instruction 

Detailné informácie

Podrobný popis

Stavebnica funkčného nákladného auta UGM -11, predstavuje novú generáciu mechanických modelov, s väčšou prepracovanosťou a viacerými vlastnosťami. Tento model je plne funkčný – jazdí dopredu i dozadu, riadi sa volantom. Chod motora zrýchlime pedálom ako skutočný automobil.
Najprv „natankujte palivo“ otočením páky na hornej strane kabíny. Potom „naštartujte“ motor riadiacou pákou (pod korbou). V polohe neutrál uvidíte štyri piesty pohybujúce sa reálne pod kapotou nákladiaka. Otvorte dvere do kabíny a nájdite plne funkčný plynový pedál a volant. Ste pripravení na jazdu? Zaraďte prevodovku do polohy „D“ (vpred) alebo „R“ (vzad) a sledujte, ako váš nákladiak jazdí a vozí náklad. Nerovnosti na ceste? Nevadí, odpruženie to hravo zvládne. Toto je tá pravá hračka pre „veľkých chlapcov“, ktorí majú trpezlivosť pri skladaní a dočkajú sa vytúženej odmeny, keď uvidia svoje vlastné auto v akcii.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!

 

Dodatočné parametre

Kategória: DREVENÉ STAVEBNICE
Hmotnosť: 1.3 kg