Dostavník

Kód: 70045
Akcia
Neohodnotené
Značka: UGEARS
€39,90 –23 % €30,90
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
3.2.2023

Balenie obsahuje: 248 častí.
Veľkosť modelu: 400x125x160 mm

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie.

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

PDF instruction 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pri vytváraní tohto modelu plánoval Ugears navrhnúť model, ktorý by bol potešením pre vaše oči a súčasne by bol schopný čeliť výzvam divokého západu – ak sa rozhodnete vo svojej fantázií vytvoriť toto romantické obdobie doma s vašou rodinou. Výsledkom je model Stagecoach, ktorý má pevný rám a dostatočne pevné kolesá, s ktorými sa môžete hrať, jemnú kabínu, ktorá dáva modelu kultový vzhľad.

Dvere kabíny sa dajú otvárať, aby umožnili cestujúcim vstup a výstup. Ak by ste chceli doručiť správu, dve nákladné prepravky na streche kabíny sú na to dokonale prispôsobené. V prípade, že vaše dieťa čaká na balík sladkostí z okrajov civilizácie na druhom konci stola, môžete tiež použiť svoj koč alebo debny Stagecoach, aby ste ich doručili. Tiež je možné prepravky odstrániť a nahradiť akýmkoľvek malým balíkom, ktorý potrebujete. Jednoduchá a komplexná mechanika zaručuje rýchlu, ale zaujímavú montáž. Pozvite celú vašu rodinu, aby trávila čas spoločne, čím znovu vytvorila ducha Divokého západu a prehĺbila väzby medzi vami s touto vzrušujúcou hrou. Krásny detail na boku kabíny, jemné vyrezávanie v kombinácii so zvedavými mechanickými prvkami zaisťuje, že sa model môže stať originálnym pekným doplnkom v každom interiéry.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!

 

Dodatočné parametre

Kategória: DREVENÉ STAVEBNICE
Hmotnosť: 0.85 kg