Heavy Boy Truck VM-03

Kód: 70056
Akcia
3 hodnotenia
Značka: UGEARS
€69,90 –7 % €64,90
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2022

Balenie obsahuje: 541 častí.
Veľkosť modelu: 380x135x178 mm

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

PDF instruction 

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavte si – skoro ráno: hmla plížiaca sa po diaľnici vyplní vzduch ospalým chladom. Nejde o kávu, ktorá vás prebudí, ale o otočenie kľúča, ktorý posiela palivo pozdĺž žíl vášho 18-kolesového zvieraťa, čím ho robí obrovskou mocnou šelmou. Už ste niekedy zažili niečo také? Teraz máte šancu pripojiť sa na diaľku  k veľkolepej partii truckerov s modelom „Heavy Boy Truck VM-03″ od firmy Ugears.

Robustný a výkonný, nákladný automobil Ugears Heavy Boy VM-03  motor R6 poháňaný gumovým pásovým motoromPri jednom navíjaní môže vozidlo prejsť približne 5 metrov. Transmisný systém implementovaný v modeli má 3 režimydopredudozadu a voľnobehPredné odpružené kolesá nastavujú smer. Podrobný dizajn zahŕňa všetky ikonické prvky ťahača – dve veľké trubky a dve páry zrkadiel, ako aj realistický systém háku, ktorý spája váš ťahač s prívesom. Pre pohodlnejší prístup do kabíny je pod dverami kabíny namontovaný malý rebrík. V zadnej časti vozidla nájdete lopatu a plynovú nádobu. Navyše pre unaveného vodiča môže Heavy Boy ponúknuť útulnú spánkovú stanicu s televízorom!

Dobrodružstvo na cestách a silu veľkého a rýchleho automobilu nenechajú nikto ľahostajným. Či už ste samotár alebo spoločenský a zaneprázdený, čas na ceste vyčistí vašu hlavu a naučíte sa ešte viac obľubovať čas s blízkymi. Naplňte nádrž na okraj a vydajte sa s Ugears ‚Heavy Boy VM-03, preskúmať nové trasy.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!