HURDY-GURDY

Kód: 70030
Akcia
Neohodnotené
Značka: UGEARS
€69,90 –21 %
Ugears Hurdy Gurdy Title+
€69,90 –21 % €54,90
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
6.2.2023

Balenie obsahuje: 292 častí.
Veľkosť modelu: 400x165x220 mm

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie.

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

PDF instruction 

Detailné informácie

Podrobný popis

Na základe organistu z 15. storočia vytvorili zložitú, plne funkčnú mechanickú verziu tohto stredovekého nástroja. Dokončený model vyzerá pozoruhodne a je podobný originálnemu gurdy z 16. storočia a dáva mu nádherne stredovekú estetiku. Tento drevený atraktívny a vzdelávací model má veľmi detailné nádherné dekorácie trupu vytvorené v romantickom štýle a mení montáž a hranie hier do vzrušujúcej hry a prináša vám hodiny radosti a zábavy.
Konštrukcia modelu Hurdy-Gurdy je založená na originálnom prototype, preto zahŕňa predné a zadné paluby, prevodové stupne, kľuku (kľučku), koleso, krk, ladiace kolíky alebo ťažné kolíky, struny a tangenciu, ktoré celkovo tvoria jeden krásny nástroj. Tento hudobný model veľmi ľahko prehráva a vytvára zvuk, pretože ručne otočené koleso sa dotýka melódie a bourdónových strún. 6 tlačidiel je vybavených pružnými gumenými pásmi a malými kľukami v krabici s klávesnicou, aby sa zabezpečilo jemnejšie a pohodlnejšie prehrávanie.
Dĺžka melódie a bourdónovej struny je 250 mm (od mosta k matici). Dĺžka reťazcov medzi stredom kolesa a mostom je 30 mm.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!

Dodatočné parametre

Kategória: DREVENÉ STAVEBNICE
Hmotnosť: 1.4 kg