Motocykel VM-02

Kód: 70051
Akcia
6 hodnotení
Značka: UGEARS
€24,90 –20 % €19,90
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
6.2.2023

Balenie obsahuje: 189 častí.
Veľkosť modelu: 258x84x105 mm

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie.

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

PDF instruction 

Detailné informácie

Podrobný popis

Pôvabný a odvážny, taký je váš nový model. Nesie skutočného ducha cesty. Kombinácia špičkového exteriéru a materiálov šetrných k životnému prostrediu robia model vítaným darčekom či už pre priateľa alebo obchodného partnera. Podrobný realistický dizajn zaručuje, že model sa stane úžasným doplnkom každého interéru.

Motocykel je poháňaný silným gumičkovým motorom, ktorý dokáže prejsť až 3 metre na jedno navitie. Energia produkovaná motoromsa prenáša páskou na mechanizmus pohonu. Konštrukcia motorky Vám umožňuje sledovať prácu mechanizmu vrátane pohyblivých piestov, ktoré vyzerajú úplne fascinujúco. Široké zadné koleso zaisťuje, že model je stabilný a neprevráti sa. Otočením riadidiel pohybujete motorkou v akomkoľvek smere, ktorý si vyberiete, aby ste si ešte viac užitli jazdu.

Motocykel nebol nikdy len prostriedkom prepravy; vždy bude predstavovať výzvu, rýchlosť a skutočnú slobodu. Vytvorte si ducha cesty svojimi vlastnými rukami. Držte sa riadítok a dýchajte vôňu cesty novým modelom Motocyklov od firmy Ugears.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!

Dodatočné parametre

Kategória: DREVENÉ STAVEBNICE
Hmotnosť: 0.5 kg