Plachetnica – Trimaran Merihobus

Kód: 70059
Akcia
6 hodnotení
Značka: UGEARS
€44,90 –18 % €36,90
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
6.2.2023

Balenie obsahuje: 237 častí.
Veľkosť modelu: 410x235x560 mm

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie.

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

PDF instruction 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nová súprava modelov s mechanickou hlavicou je navrhnutá tak, aby zobrazovala  veľa detailov, ako sú: navijáky, manipulačné zariadenia a trupy, čo z nej robí veľmi realistickú miniatúrnu kópiu.

Telo plachetnice je vyrobené v štýle „kostry“, aby sa zabezpečila dobrá viditeľnosť mechanizmu a konštrukcie plachetnice vrátane takých detailov ako priedely, rámy a nosníky.

Model  je dodávaný  s  niekoľkými šablónami . Stačí si už len vytvoriť vlastný dizajn a vyplávať na dobrodružstvo. Navijak z kotvového kábla umiestnený v tele Trimaran má mechanizmus automatického napínania, ktorý zachytáva kotvu. Návrhári firmy Ugears použili silný, ale tenký biely závit na manipuláciu s plachetnicou. To zaručuje, že konštrukcia člna zostáva čistá a ľahká, dokonca aj s množstvom detailov, zatiaľ čo stožiar a ďalšie prvky zostávajú vo svojich polohách.

A samozrejme nesmieme zabudnúť na krásny drobný konečný dotyk – malá konská loď vytesaná do člna. Zvedavý morský tvor, známy aj ako Merihobus, dal  Vašej lodi svoje meno.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!

Dodatočné parametre

Kategória: DREVENÉ STAVEBNICE
Hmotnosť: 1 kg