Robot Factory – Továreň na roboty

Kód: 70039
Akcia
Neohodnotené
Značka: UGEARS
€54,90 –9 %
Ugears Robot Factory DSC0139 hi res
€54,90 –9 % €50
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Balenie obsahuje: 598 častí.
Veľkosť modelu: 445x290x145 mm

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

Detailné informácie

Podrobný popis

Chceli ste niekedy zostrojiť robotov? Tento nový model, Robot Factory vám na to dáva skvelú príležitosť. Je to model továrne, ktorá vyrába roboty a nepochybne je to zázrak drevenej mechaniky.  Model je vybavený dielňou s plne funkčnou montážnou líniou, ktorá vám pomôže vytvoriť roboty: usporiadajte časti robota na správnych miestach pozdĺž línie, naviňte ho, stlačte tlačidlo a – voila! – Vaša automatická montážna linka vytvára mechanického dreveného robota, nového a pripraveného slúžiť každému dômyselnému hernému plánu, ktorý máte na mysli.

Nastavenia modelu Robot Factory predstavujú výrobné zariadenie s hlavným mechanickým blokom, ktorý beží na ženevskom pohone. Montážna linka je navrhnutá tak, aby automaticky vyrábala zostavu robotov. Konštrukcia továrne umožňuje sledovať pohyblivé nápravy a prevodové stupne, ktoré pracujú na konečnom výrobku. Nakoniec všetko, čo musíte urobiť, je vložiť pár rýchlostí na upevnenie rúk a nôh robota na správne miesto a váš nový mechanický asistent je pripravený ísť preskúmať Mars… – fantázií sa medze nekladú!

Roboty majú kĺbové ramená a ramená, ktoré sú schopné otáčania a majú riadiacu kabínu.

Zvyšok továrne zahŕňa jednokoľajku vedúcu po obvode s vysokozdvižným vozíkom na dodanie náhradných dielov a náradia, rampu pre vozidlá, miniatúrne postavy pracovníkov a malé nákladné prepravky. Vďaka kompletnému duchu pevného priemyselného zariadenia je továreň vybavená fascinujúcim dekoračným parným strojom Stirling.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!

Dodatočné parametre

Kategória: DREVENÉ STAVEBNICE
Hmotnosť: 1.2 kg
Položka bola vypredaná…