Amber Box

Kód: 70090
Akcia
1 hodnotenie
Značka: UGEARS
€54,90 –5 % €51,90
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2022

Veľkosť modelu otvorené / uzamknuté: 28 x 22 x 20 cm / 17,5 x 14 x 10 cm
Veľkosť balenia: 37,8 x 17 x 3,2 cm

Počet dielov: 189

Odhadovaný čas montáže: 2-3 hodiny

Úroveň: Stredná

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie.

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

PDF instruction 

Detailné informácie

Podrobný popis

Amber Box od Ugears, staršia sestra Antique Box, je rovnako krásna a fascinujúca ako jej malá sestra, ale ešte prepracovanejšia. Táto krása má všetky skvelé vlastnosti, ktoré si môžete vychutnať v mladšom modeli s extra dotykom: dômyselne zabudované prírodné jantárske inklúzie, ktoré spríjemnia váš zážitok.

Tento model vám pomôže štýlovo usporiadať a ukladať šperky a drobné veci. Vaše poklady budú teraz umiestnené v štyroch vyrezávaných stenách s jemnými kvetinovými vzormi a orientálnymi ornamentami. Hlavným vrcholom tohto modelu je päť dekoratívnych prvkov z prírodného jantáru. Ako viete, modely Ugears sú vyrobené bez lepidla alebo dodatočných nástrojov. Všetko, čo potrebujete na zostavenie nového Amber Boxu, nájdete vo vnútri modelu, vrátane vzácnych Amber kameňov, ktoré budú pripevnené na veku na skrinke pomocou špeciálnych chytrých prípravkov.

Zostavenie Amber Boxu je zaujímavý proces a veľká zábava. Postupujte podľa komplexného ilustrovaného návodu na použitie krok za krokom a nový model úspešne zostavíte. Vyrobené z vysoko kvalitných ekologických materiálov má Amber Box príjemnú sviežu vôňu prírodného dreva.

Amber Box je mechanická hádanka, čo znamená, že nejde iba o peknú fantáziu, ale o inteligentný mechanizmus. Aby ste ho uviedli do pohybu, musíte potiahnuť veko, ktoré aktivuje tri hlavné bloky: dva z nich sú zrkadlovými mechanizmami na každej strane, ktoré sa pohybujú a otáčajú hornými oddeleniami. Tretí mechanický blok posúva spodnú zásuvku v strede škatule. Tento krok vám poskytne prístup k šiestim priehradkám. Urobte to ešte o krok ďalej a nájdete ďalšie dva tajné oddiely. Ak chcete objaviť tie, ktoré potrebujete, musíte stlačiť tlačidlo skryté na zadnej strane škatule - aby vyhovovali vašim najcennejším pokladom.

Rovnako ako jej mladšia sestra, aj Amber Box vám poskytne mimoriadnu bezpečnosť: jeho veko má zaisťovaciu západku, ktorá udržuje obsah krabice vo vnútri a chráni ju pred otvorením pri preprave alebo v prípade náhodného prevrátenia.
Amber Box je jedinečný a originálny model rodiny Ugearsovcov, ktorý má všetko potrebné na to, aby sa stal vynikajúcim darčekom niekomu inému alebo skutočným pokladom vašej vlastnej zbierky.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!

Dodatočné parametre

Kategória: UGEARS
Hmotnosť: 0.8 kg