Antique Box

Kód: 70089
Akcia
Neohodnotené
Značka: UGEARS
€39,90 –20 % €31,90
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Veľkosť modelu otvorené / uzamknuté: 28 x 22 x 20 cm / 17,5 x 14 x 10 cm
Veľkosť balenia: 37,8 x 17 x 3,2 cm

Počet dielov: 185

Odhadovaný čas montáže: 2-3 hodiny

Úroveň: Stredná

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie.

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

Detailné informácie

Podrobný popis

UGEARS drevený mechanický model Antique Box
Jemná a krásna, starožitný box od Ugears je navrhnutý tak, aby chránil vaše poklady a stal sa pokladom vašej zbierky.

Antique box je malá pekná truhla na uloženie drobností alebo šperkov.

Strany modelu sú pokryté nádhernými kvetinovými rezbami s orientálnymi prvkami. Okrem krásneho dizajnu uchováva viac ako jedno pekné tajomstvo a jedným z nich je jedinečný mechanizmus zabudovaný v skrinke.

Potiahnutím horného veka aktivujete tri hlavné bloky: dva z nich sú zrkadlovými mechanizmami na každej strane, ktoré sa pohybujú a otáčajú hornými oddeleniami. Tretí mechanický blok posúva spodnú zásuvku v strede škatule. Po tomto malom mechanickom valčíku získate prístup do šiestich oddielov pripravených na umiestnenie vašich pokladov.

Príbeh však nekončí - nájdite dva ďalšie tajné oddiely objavením a stlačením tlačidla skrytého na zadnej strane.
Aby sme sa uistili, že sú vaše poklady zabezpečené, vybavili sme Antique Box blokovacou západkou. Keď je západka zatvorená, môžete prepravku prepraviť, otočiť ju a prevrátiť bez obáv, či sa otvorí a vypadne jej obsah.
Tento jedinečný, užitočný a krásny Antique Box bude pekným dekoratívnym prvkom v akomkoľvek dome alebo nádherným darčekom pre niekoho.

Rovnako ako všetky modely Ugears, aj Antique box je dodávaný z preglejkových dosiek s vopred narezanými detailmi, ktoré zostavíte vlastnými rukami. Proces montáže je jednoduchý a zábavný: všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste model dali dokopy, je v podrobnej ilustrovanej príručke krok za krokom v 11 jazykoch. Na montáž nepotrebuje ani lepidlo ani ďalšie nástroje. Antique Box je vyrobený z ekologických materiálov a má príjemnú sviežu vôňu prírodného dreva.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!

Dodatočné parametre

Kategória: UGEARS
Hmotnosť: 0.7 kg
Položka bola vypredaná…