Betlehem

Kód: 70141
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: UGEARS
€12,90 –8 %
ugears mechanical model nativity scene 01 max 1100
€12,90 –8 % €11,90
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2022

Počet dielov: 59 kusov

Veľkosť modelu: 151x50x138 mm

Veľkosť balenia: 185x275x7 mm

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

PDF instruction 

Detailné informácie

Podrobný popis

Krásne vytvorený model Betlehema je poctou k Vianociam.
Tento model, ktorý nesie skutočného ducha najúžasnejšieho obdobia roka, je navrhnutý tak, aby vaše Vianoce skutočne ozvláštnil.

Takmer každá krajina, ktorá slávi Vianoce, má tradíciu v betleheme: expozície, v ktorej sa nachádza narodený Ježiško v stajni s Máriou, Jozefom, anjelom a tromi mudrcami. Na rôznych miestach a v rôznych prostrediach sa môže počet znakov a prístup k zdobeniu scény líšiť, čo ukazuje množstvo anjelov, pastierov, veľa drahých dekorácií atď.
Ugears vytvoril skromný a nežný dizajn implementovaný do dreva.

Z technického hľadiska je model betlehemu na jednoduchšej mechanickej a montážnej stránke zbierky Ugears. Keďže ide o jemný kúsok tradičného vianočného dekoru, model má napriek tomu základný prevodový mechanizmus, ktorý animuje určité prvky súpravy.
Mechanizmus spustíte manuálnym otáčaním ktoréhokoľvek zo vzájomne prepojených prevodových stupňov, ktoré uvidíte na bokoch a na vrchnej časti modelu. Takto sa bude pohybovať hviezda na streche stodoly a súčasne sa budú otáčať ozubené kolesá pomocou vyrezávaných vzorov a animovať pozadie scény.

3D puzzle Nativity Scene od spoločnosti Ugears je vyrobené z prvotriednej preglejky a je dodávané so všetkým, čo potrebujete k montáži: nie je potrebné žiadne lepidlo ani ďalšie nástroje. Detaily sú v drevených doskách vopred vyrezané presným laserom a miernym zatlačením vychádzajú z ich štrbín - k súprave je dodávaný špeciálny nástroj, ktorý vám pomôže s najmenšími bitmi.

Užite si čas s priateľmi a rodinou a vychutnajte si kúzlo Vianoc s modelom z dielne Ugears

 

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!

Dodatočné parametre

Kategória: UGEARS
Hmotnosť: 0.2 kg