Butterfly – Motýľ

Kód: 70081
Akcia
1 hodnotenie
Značka: UGEARS
€36,90 –5 % €34,90
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2022

Veľkosť modelu: 29 x 55 x 40 cm)
Veľkosť balenia: 37 x 17 x 3 cm)

Počet dielov: 161

Odhadovaný čas montáže: 2 hodiny

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie.

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

PDF instruction 

Detailné informácie

Podrobný popis

UGEARS drevený mechanický model Butterfly
Fascinovaný jedinečnou synergiou prírody a mechaniky

Motýľ nie je statický model, ale animovaná kinetická socha. Každý z jeho detailov bol navrhnutý tak, aby sa ubezpečil, že sa hodí na svoje vlastné miesto a zohráva svoju úlohu pri fungovaní tohto vynikajúceho mechanizmu. Mechanický model je vybavený gumovým pásovým motorom a pohybuje sa tak, že napodobňuje motýľa bez externého zdroja energie alebo batérií.

Ako pri každom modeli rodiny Ugears, motýľ nevyžaduje žiadne lepidlo ani ďalšie nástroje na montáž. Nový model postavíte z hotových dielov, ktoré sú presne predrezané vo vysoko kvalitných prírodných preglejkových doskách.

Postup montáže je opísaný v komplexnej príručke s podrobnými farebnými ilustráciami v 11 jazykoch (angličtina, nemčina, francúzština, poľština, španielčina, ukrajinčina, ruština, japončina, taliančina, čínština a kórejčina). Veľkosť zostaveného modelu je 290 x 550 x 400 mm. Sada obsahuje 161 detailov.

Jemné krídla motýľa sú vyrobené z remeselného papiera. Spodné krídla menia svoj uhol sklonu. Pohyby modelu sa podobajú pohybom skutočného motýľa. Dva predné páry nôh sa pohybujú, zatiaľ čo krídla vlajú. Zadné dvojice nôh sa používajú ako páky na vypínanie / zastavenie gumového pásu. Váš motýľ je dodávaný s dvoma sadami krídel: farebnými a svetlým, ktoré môžete maľovať podľa svojich predstáv.
Motýľ sedí na plošine v tvare kvetu. Elastická podpera mierne odráža model, vďaka čomu sú jeho pohyby realistickejšie, takže motýľ tancuje a chveje sa vo vzduchu, ktorý sa blíži ku kvetu.

Tento zaujímavý a atraktívny model je zábavný na zostavenie, štúdium a hranie. Môže to byť vynikajúci darček pre priateľa, kolegu alebo člena rodiny. Jemný kultový dizajn spoločnosti Ugears zaručuje, že váš nový model bude vyzerať nádherne v každej domácnosti alebo kancelárii.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!

 

Dodatočné parametre

Kategória: UGEARS
Hmotnosť: 0.7 kg