Cyklista

Kód: 70148
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: UGEARS
€26,90 –4 % €25,90
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Počet dielov: 189 kusov

Veľkosť modelu: 245x175x120 mm

Veľkosť balenia: 378x170x420 mm

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie

Odhadovaný čas na zloženie 4 hodiny

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

PDF instruction 

Detailné informácie

Podrobný popis

Cyklista, inšpirovaný klasickými kronikami Tour De France, stelesňuje ducha súťaže, veľkého športu a ešte väčšieho víťazstva. Je originálnym dekoračným prvkom v každej domácnosti alebo kancelárii.

Aj keď nepochybujeme, že sa vám vzhľad nášho šampióna bude páčiť, hlavným rysom je samozrejme mechanizmus. Ugears známy svojím originálnym prístupom k dreveným mechanickým modelom tentokrát  použili na vytvorenie svojej mágie jednoduchý zotrvačník. Spustite ho potiahnutím za páčku na boku modelu a sledujte, ako cyklista vyráža do závodu. Zotrvačník, hlavný pohonný prvok modelu, akumuluje kinetickú energiu vďaka svojej hmotnosti. Model je dokonalým predstavením toho, ako zmena hmotnosti mení prácu mechanizmu zotrvačníka. Model má špeciálny slot, do ktorého môžete vložiť mincu alebo maticu – všetko, čo sa hodí – na zvýšenie hmotnosti a zmenu hybnosti mechanizmu.

Model je tradične vyrobený z drevených materiálov a je dodávaný so všetkým, čo potrebujete na montáž. Postupujte podľa nášho komplexného viacjazyčného manuálu krok za krokom a do cieľa sa dostanete bez potenia.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!