Guličková dráha č. 1 - Marble Run Chain Hoist

Kód: 70156
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: UGEARS
€44,90 –4 % €42,90
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
8.7.2022

Počet dielov: 400 kusov

Veľkosť modelu: 275x305x270 mm

Veľkosť balenia: 378x170x34 mm

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie

Odhadovaný čas na zloženie 7 hodín

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

PDF instruction 

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme reťazový kladkostroj Ugears Marble Run – vzrušujúce spojenie umenia a inžinierstva. Je to krásna kinetická socha a zložitá hračka, ktorá učí, ako aj baví. Je vyrobený reťazovým kladkostrojom poháňaným ručnou kľukou a sériou dráh, z ktorých každá má svoju vlastnú jedinečnú a zábavnú prekážku alebo prvok. Otočte rukoväť v smere hodinových ručičiek, aby sa stroj uviedol do pohybu, a sledujte, ako drevený reťazový kladkostroj zbiera a zdvíha guličky na vrch stroja, kde ich trojcestný spínač rozdeľuje na rôzne dráhy. Jedna gulička sa ponorí do žľabu so slučkou v spodnej časti; ďalšie sa rútia po rôznych stupňoch kaskád, zatiaľ čo tri ďalšie sa zhromažďujú v akumulátore a potom sa uvoľňujú po jednej z troch krátkych skladieb. Všetky guličky prechádzajú spoločným podnosom alebo zberačom a potom sa vrátia k reťazovému kladkostroju, aby ho zdvihli.

Reťazový kladkostroj Marble Run je modulárny a je možné ho pripojiť k iným reťazovým kladkostrojom Marble Run (2 alebo 4 modely je možné pripojiť v pároch) pomocou špeciálnych konektorov (súčasť balenia). Pripojte dva reťazové kladkostroje guličkového chodu vpredu alebo spojte štyri dohromady, predné aj bočné, aby ste vytvorili mini systém kladkostrojov. Pri stavbe tejto dômyselnej dráhy z dreva sa dozviete o pôsobení a súhre hnacích a hnaných prevodov v prevodových súpravách, o chúlostivom pôsobení protizávaží a zaujme vás mechanika trojcestného spínača a akumulátora, ktoré určujú. kurz.

Každý, kto hľadá hračku, s ktorou si užije viac ako 5 minút zábavy, Reťazový kladkostroj Marble Run určite upúta pozornosť akéhokoľvek dieťaťa (alebo dospelého!).

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie