Guličková dráha č. 1 - Marble Run Chain Hoist

Kód: 70156
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: UGEARS
€44,90 –4 % €42,90
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2022

Počet dielov: 400 kusov

Veľkosť modelu: 275x305x270 mm

Veľkosť balenia: 378x170x34 mm

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie

Odhadovaný čas na zloženie 7 hodín

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

PDF instruction 

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme reťazový kladkostroj Ugears Marble Run – vzrušujúce spojenie umenia a inžinierstva. Je to krásna kinetická socha a zložitá hračka, ktorá učí, ako aj baví. Je vyrobený reťazovým kladkostrojom poháňaným ručnou kľukou a sériou dráh, z ktorých každá má svoju vlastnú jedinečnú a zábavnú prekážku alebo prvok. Otočte rukoväť v smere hodinových ručičiek, aby sa stroj uviedol do pohybu, a sledujte, ako drevený reťazový kladkostroj zbiera a zdvíha guličky na vrch stroja, kde ich trojcestný spínač rozdeľuje na rôzne dráhy. Jedna gulička sa ponorí do žľabu so slučkou v spodnej časti; ďalšie sa rútia po rôznych stupňoch kaskád, zatiaľ čo tri ďalšie sa zhromažďujú v akumulátore a potom sa uvoľňujú po jednej z troch krátkych skladieb. Všetky guličky prechádzajú spoločným podnosom alebo zberačom a potom sa vrátia k reťazovému kladkostroju, aby ho zdvihli.

Reťazový kladkostroj Marble Run je modulárny a je možné ho pripojiť k iným reťazovým kladkostrojom Marble Run (2 alebo 4 modely je možné pripojiť v pároch) pomocou špeciálnych konektorov (súčasť balenia). Pripojte dva reťazové kladkostroje guličkového chodu vpredu alebo spojte štyri dohromady, predné aj bočné, aby ste vytvorili mini systém kladkostrojov. Pri stavbe tejto dômyselnej dráhy z dreva sa dozviete o pôsobení a súhre hnacích a hnaných prevodov v prevodových súpravách, o chúlostivom pôsobení protizávaží a zaujme vás mechanika trojcestného spínača a akumulátora, ktoré určujú. kurz.

Každý, kto hľadá hračku, s ktorou si užije viac ako 5 minút zábavy, Reťazový kladkostroj Marble Run určite upúta pozornosť akéhokoľvek dieťaťa (alebo dospelého!).

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!