Guličková dráha č. 2 - Marble Run Stepped Hoist

Kód: 70157
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: UGEARS
€45,90 –7 % €42,90
Skladom u dodávateľa
Položka bola vypredaná…

Počet dielov: 355 kusov

Veľkosť modelu: 295x270x275 mm

Veľkosť balenia: 378x170x34 mm

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie

Odhadovaný čas na zloženie 8 hodín

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

PDF instruction 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyzeráš "mramorovo!"

Predstavujeme stupňovitý kladkostroj Marble Run, druhý zo série modulárnych mramorových dráh Ugears. Táto zábavná a fascinujúca drevená mramorová dráha obsahuje dômyselný 3-stupňový striedavý zdvíhací mechanizmus a sadu nových funkcií, ktoré upútajú vašu pozornosť, keď sledujete guľôčky na ich cyklickej ceste. V tejto mramorovej dráhe pre domácich majstrov sú viaceré dráhy a prvky zabalené do kompaktného priestoru.

Model má 3-stupňový striedavý zdvih, ktorý podáva guľôčky tam a späť, keď stúpajú na vrchol, aby sa vydali na dobrodružstvá v zábavnom parku. Ktorá gulička sa dostane na ktorú dráhu a ktorá sa dostane dole ako prvá? Stupňový kladkostroj Marble Run obsahuje 3-mramorový akumulátor, v ktorom tretia guľa otvára brány pre zachytenú prvú a druhú guľu a posiela všetky tri po ich odlišných dráhach. K dispozícii sú tri dráhy: prvá pozostáva z 2-mramorového akumulátora a serpentínového chodu, druhá je hojdačka s kladivom v kolíske v tvare C a tretia má vírivku alebo lievik. Všetky guľôčky nakoniec prejdú cez zberný zásobník a do hojdacieho výťahu. Mechanizmus kolískového spínača buď posiela guľôčky späť po spiatočnej dráhe do 3-stupňového výťahu, alebo (a tu to začína byť naozaj vzrušujúce!) do ďalšej pripojenej mramorovej dráhy Ugears.

Rad mramorových dráh Ugears sme navrhli tak, aby boli modulárne, to znamená, že každý model funguje ako samostatný, alebo sa dá spredu alebo zboku pripojiť k iným mramorovým dráham Ugears rovnakého alebo odlišného dizajnu (možno spojiť 2 alebo 4 modely v pároch pomocou špeciálnych konektorov, ktoré sú súčasťou súpravy). Kolískový mechanizmus na konci chodu môže posielať guľôčky jedným alebo druhým smerom, alebo oboma smermi (v závislosti od pripojenej hmotnosti), vracať guľôčky do pôvodného kladkostroja alebo ich posielať do inej guľôčky. S priľahlými mramorovými dráhami máte teraz úžasný, komplexný systém vzájomne prepojených prvkov, všetky poháňané jedinou kľukou. Je to ako miniatúrny zábavný park! Dávajte pozor na svoj obľúbený mramor – ktovie, kde skončí, kedy sa vráti do svojho východiskového bodu alebo aké jazdy bude mať po ceste!

Stupňový kladkostroj Ugears Marble Run je vzrušujúcou kombináciou umenia a inžinierstva. Je to krásna kinetická socha a zároveň zložitá hračka, ktorá učí a zároveň baví. Keď staviate túto dômyselnú drevenú mramorovú dráhu, dozviete sa o súhre hnacích a hnaných ozubených kolies a funkcii protizávaží. Otočením kľuky v smere hodinových ručičiek uveďte stroj do pohybu a pripravte sa na to, že budete očarení, keď striedavý stupňovitý rebrík zbiera, zdvíha a posúva guľôčky tam a späť, až kým nedosiahnu vrch stroja, aby sa rozbehli. Ugears mramorové dráhy sú silné. Tuhosť konštrukcie je dosiahnutá prostredníctvom pevnej základne a utiahnutých častí rámu. Svalový prevodový pohon dodáva silu obom zdvihom: hlavnému 3-stupňovému striedavému zdvihu a pomocnému zdvihu hojdačky.

Deti (a dospelí!) si užívajú sledovanie guľôčok, ktoré sa pohybujú hore a dole po dráhach, prechádzajú cez rôzne prekážky a pretekajú na trati. Mramorové dráhy sú fascinujúce, upútajú našu pozornosť, no zároveň sú aj relaxačné. Mramorové behy a preteky sa stali neočakávaným online video fenoménom, s tisíckami videí, ktoré majú milióny videní. Vyberiete si mramor, ktorému budete fandiť, ​​premýšľate, ktorou cestou sa uberie, postavíte sa na miesto mramoru a predstavujete si, že idete na úžasnú, neznámu cestu so zvratmi a prekvapeniami za každým rohom. Vzrušenie je ešte väčšie, keď ste si mramorovú dráhu postavili sami – teraz už len pasívne nepozeráte video, ale naplno investujete, pretože ste si vlastnými rukami postavili úžasný stroj.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!