Kolotoč

Kód: 70129
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: UGEARS
€44,90 –7 %
Ugears Carousel Mechanical model 1 max 1100
€44,90 –7 % €41,90
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2022

Počet dielov: 300 kusov

Veľkosť modelu:210x210x260 mm

Veľkosť balenia: 378x170x42 mm

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

PDF instruction 

Detailné informácie

Podrobný popis

Nájdete tu dva typy kolotočových koní, ktoré sa pri otáčaní modelu hojdajú hore a dole. Jadrom modelu je stredový stĺp, ktorý sa otáča v protismere k hlavnej platforme, takže vyzerá, akoby sa kolotoč točil rýchlejšie ako v skutočnosti a vytvára fascinujúcu dynamiku celej konštrukcie. Tyč stúpa nad strechu, čím je vizuálne jemnejšia a zároveň jej dodáva väčší objem. Pridajte malé vtáčiky týčiace sa nad strechu kolotoča spolu s ozdobnými lietajúcimi lampiónmi a môžete len cítiť arómu párkov v rožku a cukrovej vaty!

Čo sa týka technických aspektov, Ugears kolotoč je založený na rovnakom princípe ako väčšina samohybných modelov Ugears: všetky časti skladačky sú spojené bez lepidla alebo ďalších nástrojov a pohybová energia je zabezpečená motorom z gumičky. Kolotoč má pod svojou základňou navíjací kľúč, ktorý zaisťuje napnutie gumičiek pripevnených k hlavnej náprave. Kyvadlo sa radí smerom nad nápravu a umožňuje plynulejší pohyb modulov a detailov. Hlavná náprava je spojená s centrálnym pólom prostredníctvom planétového prevodu, ktorý zaisťuje jej rotáciu v smere opačnom k ​​hlavnej plošine. Strecha je tiež pripevnená k hlavnej náprave a kľukovým hriadeľom, vďaka ktorým kone idú hore a dole, zatiaľ čo sa točia okolo centrálnej tyče.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!

Dodatočné parametre

Kategória: UGEARS
Hmotnosť: 0.9 kg