Mars Buggy

Kód: 70134
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: UGEARS
€8,90 –6 % €8,40
Skladom (8 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2022

Počet dielov: 95 kusov

Veľkosť modelu: 90x62x68 mm

Veľkosť balenia: 100x275x9 mm

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

PDF instruction 

Detailné informácie

Podrobný popis

Približne 30 minút času na vychutnanie si montáže dômyselného mechanického vesmírneho vozidla. Inžinieri spoločnosti Ugears, inšpirovaní stále vzrušujúcim sci-fi a nemenej úžasným najnovším vývojom v kozmickom priemysle, vzdávajú hold posledným romantikom na hraniciach šesťkolesovým mechanickým vesmírnym vozidlom Mars Buggy.

Vyššie uvedené šesťkolové usporiadanie modelu je dômyselne prepojené, aby poskytovalo lepšie manévrovanie: malý pomocník tohto astronauta môže jazdiť okolo a cez malé prekážky, aby dodal dôležité vzorky na základňu. Strecha Mars Buggy sa otvára, aby sa do nej zmestil malý náklad. Ak ho chcete použiť vo svojich kancelárskych priestoroch, môže Buggy uchovávať a doručovať malé kancelárske potreby, ako sú kancelárske sponky, gumy, brúsky atď. Na pravej strane kabíny vozidla nájdete kameru, ktorá bude sledovať Marťanské prostredie. A solárne panely na oboch stranách strechy nedovolia, aby energia vášho Mars Buggy vyschla. Všetky prvky modelu, vrátane kamery, solárnych panelov a rebríka v zadnej časti, sú vyrobené z vysoko kvalitnej preglejky. Na svojej prednej strane rover hrdo nesie obraz Marsu, vzdialenej planéty, po ktorej sa má pohybovať.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!

Dodatočné parametre

Kategória: UGEARS
Hmotnosť: 0.1 kg