Mini Buggy

Kód: 70142
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: UGEARS
€8,90 –6 %
ugears mechanical model mini buggy 02 max 1100
€8,90 –6 % €8,40
Skladom (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2022

Počet dielov: 80 kusov

Veľkosť modelu: 105x88x88 mm

Veľkosť balenia: 100x275x7 mm

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

PDF instruction 

Detailné informácie

Podrobný popis

Vitajte v rozširujúcom sa vozovom parku v úžasnej kolekcii drevených mechanických modelov Ugears. Radi by sme Vám predstavili nový model Mini Buggy. Táto miniatúrna bugina s dunami je pripravená vziať vás na cestu.

Ak ste vo svete šikovných mechanizmov Ugears nováčikom, Mini Buggy je jedným z modelov, s ktorými chcete začať.
Neprepadne vám množstvo detailov, ako by mohli niektoré z našich modelov na pokročilejšej úrovni dosiahnuť, napriek tomu je montáž modelu Buggy zaujímavým a veľmi pútavým procesom.
K dispozícií je farebný návod, ktorý je súčasťou balenia, nie je však potrebné žiadne lepidlo ani ďalšie nástroje - všetko, čo potrebujete na montáž, je dodávané so sadou.

Mini Buggy je poháňaný gumovým motorom. Vďaka otvorenému dizajnu karosérie môžete vidieť pohyb prevodových stupňov a kolies v pracovnom motore. Stačí ho namotať, potiahnuť spínač na zadnej strane modelu a vaša bugina s dunami vyrazí vpred.
Alebo: môžete upraviť smer pohybu svojho malého vozidla otočením jeho predných kolies - ak chcete, urobte z neho kruhy naháňajúce chvost! Zatiaľ čo predné kolesá umožňujú, aby bol váš Buggy ovládateľný, zadné, jazdné a kolesá tiež poskytujú stabilitu. Zadné kolesá sú väčšie a majú gumové gumy, ktoré zaisťujú lepšiu trakciu povrchu a plynulejšiu jazdu.

Rovnako ako všetky modely Ugears je Mini Buggy vyrobený z prírodnej voňavej preglejky, ktorej kvalitu overujú európske laboratóriá.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!

Dodatočné parametre

Kategória: UGEARS
Hmotnosť: 0.1 kg