Pokladňa

Kód: 70136
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: UGEARS
€59,90 –25 % €44,90
Skladom (10 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2022

Počet dielov: 405 kusov

Veľkosť modelu:245x153x178 mm

Veľkosť balenia: 378x170x50 mm

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

PDF instruction 

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetci vieme, že skutočné hodnoty v živote nemajú peňažný ekvivalent, ale ak by ste náhodou potrebovali uskladniť svoje peniaze, spoločnosť Ugears vám môže ponúknuť niečo, čo prináša zábavu, poučenie a dobrý čas. Predstavujeme vám novú mechanickú pokladničku Pokladňa.

Táto originálna a šikovná mechanická banka je navrhnutá ako vintage pokladňa, aby boli vaše financie v bezpečí. Rovnako ako jeho prototyp zo skutočného života, aj tento model má schránky na mince a poznámky. Pre zvýšenú ochranu sú zabezpečené kódovým zámkom. Pomocou mechanizmu kódu môžete svoj kód aktualizovať, ako chcete.

Vaša hotovostná banka prijíma mince od priemeru 10 do 35 mm – ktoré pokrývajú väčšinu veľkostí mincí cirkulujúcich na svete. Aby ste mali prehľad o svojich financiách, je pokladňa vybavená počítadlom a automatickým detektorom mincí. Prevádzkové režimy sa prepínajú podľa toho, či je v zásuvke na mince minca alebo nie. Ak potrebujete vložiť mincu do pokladnice, vložte ju do špeciálneho otvoru, zdvihnite a sklopte páčku. Minca, ktorá je riadne zaregistrovaná pri pulte, zmizne vo vnútri škatule. Pokiaľ ide o ukladanie poznámok, vaša pokladňa poskytuje automatického prijímača účtov. Aby sa mechanizmus spustil, naviňte motor gumičky tak, že desaťkrát potiahnete páčku hore a dole. To bude stačiť na to, aby pokladňa natiahla 3 – 4 poznámky, ktoré ste vložili do slotu na poznámky.

Ak potrebujete získať prístup k svojim úsporám, zadajte tajný kód na odomknutie Registra a otáčajte kľúčom, kým nevyjde pokladňa. Týmto sa vynuluje aj počítadlo.

Telo modelu v štýle Art Deco z neho robí vynikajúci dekoratívny detail do každého interiéru a je vítaným darčekom pre priateľa alebo kolegu. Tento šikovný mechanický model vám pomôže naučiť deti počítať jednoduchým a zábavným spôsobom. Použite ho vo svojom podniku na výrobu limonád. S Pokladňou od spoločnosti Ugears môžete vidieť zvýšenie predaja – a určite vážny nárast v zábavnom sektore!

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!

Dodatočné parametre

Kategória: UGEARS
Hmotnosť: 1.2 kg