Research Vessel – Výskumné plavidlo

Kód: 70135
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: UGEARS
€54,90 –5 % €51,90
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2022

Počet dielov: 575 kusov

Veľkosť modelu: 385x110x250 mm

Veľkosť balenia: 378x170x420 mm

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

PDF instruction 

Detailné informácie

Podrobný popis

Výskumná loď inšpirovaná klasickými vedeckými dokumentmi a životopismi vynikajúcich morských prieskumníkov je stelesnenou silou a krásou veľkých moderných ľadoborcov a prieskumných člnov.

Vaša nová loď má všetko, čo potrebujete na implementáciu správneho výskumu: batyskafa na hlbokomorský prieskum, malý motorový čln a záchranný čln, spúšťacia rampa, otvorovací prielez a ďalšie zábavné a zaujímavé prvky, ktoré nájdete v plavidlách z reálneho života. . Model je vybavený výkyvným otočným žeriavom na riadenie nákladu a vyťahovanie batyskafy. Pomocou žeriavu vytiahnite batyskaf z hĺbky a zaistite ho na špeciálnej vysúvacej plošine.

Všetky podrobnosti o výskumnej nádobe sú vyrobené z prvotriedneho ekologického dreva, ktoré nevyžaduje žiadne lepidlo ani ďalšie nástroje. „Kostrový“ dizajn tela plavidla vám umožňuje nahliadnuť do nákladného priestoru a strojovne a zistiť, čo ju núti pohybovať sa. Energia, ktorá model poháňa, je produkovaná gumovým motorom a riadená kyvadlom. Chytré usporiadanie prevodov v tomto bloku napodobňuje zvuk naftového motora a poskytuje plynulé a rovnomerné tempo plavidla. Model má tri režimy pohybu - vpred, v zákrute a automatické manévrovanie. Režimy sa ovládajú páčkou, ktorú môžete prepínať manuálne.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!

Dodatočné parametre

Kategória: UGEARS
Hmotnosť: 1.1 kg