Scrambler UGR-10 – sajdka

Kód: 70137
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: UGEARS
€26,90 –7 % €24,90
Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2022

Počet dielov: 380 kusov

Veľkosť modelu: 220x160x115 mm

Veľkosť balenia: 378x170x270 mm

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

 PDF instruction 

Detailné informácie

Podrobný popis

Scrambler vychádza z prototypu dual-športového motocykla, ktorý je navrhnutý tak, aby jazdil po klzkých asfaltových diaľniciach aj po ťažkých cestách alebo prešiel do režimu Dirty Tracker. Originálne dvojšportové bicykle pochádzajú z rodiny takzvaných „scramblerov“ - ľahkých mestských motocyklov, ktoré pôvodne vyrábali spoločnosti Triumph a BSA ešte v 50. rokoch 20. storočia. Motocykle boli veľmi dobre prispôsobené na jazdu po nerovných cestách vďaka inteligentnému dizajnu pruženia a vysoko namontovaným tlmičom. Rovnako ako skutočná motorka, model je nielen rýchly, ale aj veľmi stabilný vďaka zaveseniu vidlice a kyvadla na predných aj zadných kolesách. Realistický retro dizajn je doplnený šikovnou imitáciou plne animovaného protikladného valcového motora.

Váš motocykel je poháňaný gumovým motorom spojeným s kolesami cez spojku pásu. Naťahovací kľúč nájdete pod kapotou palivovej nádrže. Jedno vinutie naštartuje váš Scrambler do vzdialenosti 3 metrov. Otočte svoj bicykel otočením riadidiel v požadovanom smere - a priblížte sa k svojmu novému dobrodružstvu!

Je čas otvoriť si garáž, zložiť svoj nový skvelý motocykel a zistiť, kam vás zavedie vaša fantázia! Užite si príjemnú cestu so Scramblerom UGR-10 od spoločnosti Ugears.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!

Dodatočné parametre

Kategória: UGEARS
Hmotnosť: 0.6 kg