Windstorm Dragon

Kód: 70151
Akcia Novinka
Neohodnotené
Značka: UGEARS
€44,90 –42 %
Ugears Windstorm Dragon 06 max 1100
€44,90 –42 % €25,90
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Počet dielov: 320 kusov

Veľkosť modelu: 530x485x290 mm

Veľkosť balenia: 378x170x420 mm

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie

Odhadovaný čas na zloženie 6 hodín

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

PDF instruction 

Detailné informácie

Podrobný popis

Drak Windstorm je klasický mýtický plaz, stelesnenie starodávnej sily a sily, prezentovaný v dreve a animovaný čarodejníctvom inžinierov Ugears.

Drevené domáce 3D puzzle Windstorm Dragon má otvorený dizajn, ktorý vám umožní vidieť biť jeho mechanické srdce – gumený motor. Model má navíjací kľúč v prednej časti hrudníka. Ak ho chcete navinúť, držte draka za telo a otočte kľúčom v smere hodinových ručičiek. Uvoľnite motor potiahnutím štartovacej páky. Vtedy začína kúzlo: ruky, nohy a dokonca aj celé telo draka sa začnú hýbať. A samozrejme, úžasný pár silných a krásnych krídel sa dá do pohybu. Toto je veľmi špeciálna vlastnosť vášho Ugears Dragon: kosti krídel sú vyrobené z dreva, ale zvyšok sú krásne navrhnuté mäkšie papierové výrezy. Mäkší a flexibilný materiál robí let veľmi realistickým a necháva priestor pre vaše vlastné nápady.

Model je možné postaviť na špeciálnu podperu alebo zavesiť na špagát. Rovnako fascinujúco bude vyzerať s laserom vyrytými šupinami a špicatým chvostom. Je to perfektný darček pre vašu rodinu a priateľov.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!