Kráľovské hodiny

Kód: WR314
Akcia
4 hodnotenia
Značka: WOODEN CITY
€59 –7 %
Royal Clock photo 2
€59 –7 % €54,90
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Počet dielov: 156
Doba montáže: 7 hodín
Veľkosť modelu: 135 x 600 x 64 mm
Veľkosť balenia: 355 × 240 × 40 mm
Hmotnosť balenia: 1 kg

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

Detailné informácie

Podrobný popis

Naše Kráľovské hodiny sú 3D drevené puzzle modernej zložitosti. Jedná sa o nezvyčajne krásny model hodín v rokokovom štýle, rafinovaný, jemný a s ozdobnými detailmi prepletanými do neho. Jej línie sú elegantné a rafinované. Možno pod takými hodinami milovníci objali počas karnevalu v kráľovskom paláci. Alebo možno sám kráľ dostal diplomatov z iných dôležitých krajín.

Má dva ciferníky: malý s hodinovou ručičkou na vrchu a veľký s minútovou ručičkou uprostred modelu.

Priebeh času závisí od počtu mincí, ktoré vložíte do špeciálnej klietky. Vzhľadom k tomu, že extra váha mení ťažisko kyvadla a množstvo trenia, ktoré naň pôsobí, čím viac mincí vložíte, tým dlhšie bude jeho obdobie (a pomalšie jeho fungovanie). Svoje rozprávkové hodiny môžete ukončiť ťahaním navíjacej reťaze dole, rovnako ako by ste mali so skutočnými kukučkovými hodinami. Tikot bude počuť v miestnosti po dobu 12 hodín.

Royal Clock je špeciálne zostavené majstrovské dielo určené pre fajnšmekrov a zdobené tenkými, zložitými vzormi, ktoré sú kombinované v súlade s presnými výpočtami upravujúcimi mechaniku jeho častí.

Naozaj by to bol kráľovský darček pre vašu rodinu a priateľov.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!

Dodatočné parametre

Kategória: WOODEN CITY
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.5 kg
Položka bola vypredaná…