Kyvadlo

Kód: WR313
Akcia
Neohodnotené
Značka: WOODEN CITY
€59 –7 %
Kyvadlo
€59 –7 % €54,90
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Počet dielov: 121
Doba montáže: 6 hodín
Rozmery modelu: 320 x 520 x 64 mm
Veľkosť balenia: 355 × 240 × 40 mm
Hmotnosť balenia: 1 kg

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rytmus života môže byť intenzívny s každodenným stresom a nahromadenou únavou ... Mnohí psychológovia navrhujú meditáciu ako spôsob, ako relaxovať, sústrediť sa a jednoducho si oddýchnuť, a to tak psychicky, ako aj fyzicky.

Aj keď si zostavíte naše 3D puzzle kyvadlo od Wooden City, budete sa cítiť inšpirovaní a pokojní. Keď zostavíte a zavesíte hotový model na stenu, spustite ho vytiahnutím jazdnej hmotnosti nadol. Otvorený mechanizmus sa začne pohybovať, ozubené kolesá sa začnú otáčať a všetky zložitosti ožijú! Kyvadlo sa začne plynule pohybovať v stabilnom rytme. Budete relaxovať, aby ste mohli sústrediť svoje myšlienky na príjemnejšie udalosti a ľudí.

Pripevnite mince na váhu alebo pozdĺž vnútornej strany kyvadla. Počet mincí ovplyvňuje obdobie kyvadla. Kvôli treniu a zmenám ťažiska, čím ťažšie je „ponor“, tým dlhšie trvá, kým sa kyvadlo otočí.

Naše kyvadlo je jedinečný darček pre niekoho, kto má sofistikovanú prírodu, čiastočne preto, že je taká krásna! A bude to zaujímavé a poučné pre deti, pretože ich učí princípy mechanického pohybu, fyzikálnym zákonom a dôležitosti estetiky.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!

Dodatočné parametre

Kategória: WOODEN CITY
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.5 kg
Položka bola vypredaná…