Mechanický obraz

Kód: WR311
Akcia
Neohodnotené
Značka: WOODEN CITY
€77 –7 %
Mechanický obraz
€77 –7 % €71,90
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
8.12.2022

Počet dielov: 265
Doba montáže: 6 hodín
Veľkosť modelu: 347 x 231 x 62 mm
Veľkosť balenia: 355 × 240 × 40 mm
Hmotnosť balenia: 1,11 kg

Obsahuje podrobný obrázkový návod na zostavenie

Všetky časti sa spájajú bez použitia lepidla.

Detailné informácie

Podrobný popis

Švajčiarske hodinky, ako mechanizmus, sú známe svojou krásou, brilanciou, sofistikovanosťou a dokonalou presnosťou pohybu všetkých jeho častí. Ozubené kolesá poháňajú ozubené kolesá, jeden po druhom otáčajú a vytvárajú fascinujúci mechanický tanec.

Je mechanický obraz hodinky? Nie, uhádol si zle. V skutočnosti je to „živý“ obraz! V ňom uvidíte krásu mechanického pohybu ozubených kolies, ktoré vytvárajú zložité, jemné vzory. Všetky diely sú logicky prepojené podľa matematického výpočtu. Veda a umenie sa spájajú do jedného majstrovského diela.

Obraz je možné položiť na poličku alebo zavesiť na stenu. Nenechá nikoho nudiť!

Niekoľko otáčok kľúča a motor poháňaný gumovým pásom vo vašom mechanickom obraze sa spustí správne! Začína poháňať prevodové stupne. Všetko sa točí pred vašimi očami. Pomocou páčky spúšte na pravej strane môžete nastaviť napnutie gumového pásu a zmeniť rýchlosť otáčania ozubených kolies.

UPOZORNENIE:

Nevhodné pre deti do 3 rokov! Hrozí nebezpečenstvo udusenia z dôvodu možnosti prehltnutia malých častí! Obsahuje ostré časti! Deti do 14 rokov pod dohľadom dospelej osoby!

Dodatočné parametre

Kategória: WOODEN CITY
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.5 kg